Tło Tło

Twoja siłownia. Wszędzie!

Dzięki MyFW zyskujesz dostęp do wszystkiego czego potrzebujesz gdy dbasz o swoją sylwetkę. By uzyskać pełen dostęp do platformy wystarczy zalogować się z dowolnego urządzenia. Wszystko działa jak standardowa aplikacja, z której możesz korzystać jak i kiedy tylko chcesz - na siłowni, w domu, czy nawet trenując na świeżym powietrzu.

Dołącz do MyFW.pl

Co dostajesz?

Specjalnie przygotowane treningi, wiedza od najlepszych ekspertów, śledzenie postępów treningu, darmowe konsultacje a nawet porady dietetyczne - to tylko część rzeczy na które możesz liczyć dołączając do My Fitness World!

Treningi

Treningi

Profesjonalnie przygotowane zestawy ćwiczeń i filmy instruktażowe zapewnią Ci efekty, które z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Wsparcie

Wsparcie

W każdej chwili możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów, nie ważne czy chcesz zapytać o wybrane ćwiczenie czy wskazówki dotyczące diety.

Kontrola

Kontrola

Śledź postępy swoich treningów na bieżąco. Porównuj je, wyznaczaj ambitne cele i przejmij pełną kontrolę nad swoim ciałem.

Benefity

Benefity

W zamian za aktywny karnet możesz otrzymać o wiele więcej niż może Ci się wydawać. Chcesz przekonać się dlaczego? Dołącz do nas!

Kto za tym stoi?

Dawid Bukiel

Dawid Bukiel

Trener personalny specjalizujący się w treningu kulturystycznym oraz motorycznym. Zawodnik IFBB startujący w kategorii Męska Sylwetka. Dwukrotny złoty medalista w tej kategorii w latach 2014 i 2015. Dawid zasłynął również w takich zawodach jak Arnold Classic 2014, gdzie dostał się do TOP 6, oraz Europe 2014 znajdując się w TOP 4.

Magda Kaleta

Magda Kaleta

Sport jest jej pasją od najmłodszych lat. Lubi spędzać sporo czasu w kuchni, gdzie dopracowuje dietetyczne przepisy dla swoich podopiecznych. Kocha dbać o siebie i chce pomagać w tym innym, zarażając ich swoim entuzjazmem. Złota medalistka na takich zawodach jak Mistrzostwa Polski Bikini Fitness 2015 (złoto), Fit Look 2014 (złoto) czy GP Nutrition 2014 (złoto).

Rafał Czeszak

Rafał Czeszak

Manager Klubu Fitness World w Jastrzębiu Zdroju i dietetyk prowadzącym poradnię Fit Dietetyk. Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Specjalizuje się w żywieniu i wspomaganiu diety w procesie treningu sportowego i rekreacyjnego.

Przy współpracy

Paski

Nie mam karnetu!

To żaden problem! Wystarczy że wykupisz karnet w dowolnym klubie lub na stronie Fitness World a Twoje konto zostanie aktywowane zaraz po zalogowaniu!

Kup karnet

Wchodzę w to!

Świetnie! Wystarczy, że zalogujesz się do platformy swoimi danymi Fitness World i zaczniesz korzystać z platformy.

Zaloguj się